sobota, 15 lutego 2014

Moje walentynki:) z makijażem oczywiście!

Jak ludzie są sobie bliscy, to można walentynkować nawet w Urzędzie Miasta;) A załatwialiśmy sprawę bardzo mocno związaną z tym blogiem - otóż nasza firma już oficjalnie może świadczyć usługi wizażu:)
To była naprawdę niezwykła wizyta w tym miejscu - przed nami nie było ani jednej, jedniusieńkiej osoby! Jako, że sprawy udało się załatwić szybko i skutecznie, postanowiliśmy jeszcze jakoś wykorzystać wolny czas i wybrać się do Muzeum Sztuki Współczesnej (krakowski MOCAK).

Własnie gdy odpalałam silnik auta zadzwonił telefon. Z przedszkola - synek źle się czuję. Mój mąż hmm - być może nawet odetchnął z ulga, bo na myśl o sztuce współczesnej chyba dostaje gęsiej skórki.... A ja ostatnio ma w sobie coraz więcej luzu wobec zmieniającej się jak w kalejdoskopie rzeczywistości, więc nawet się nie zdenerwowałam całą sytuacja, zwłaszcza, że i tak Kubuś stosunkowo rzadko choruje.
Siedzieliśmy więc całe popołudnie w trójkę w domu, przy sałatce greckiej z tostami:)
A gdy płeć brzydka już zasnęła, udałam się na Walentynki z Mamą do Galerii Krakowskiej;)

A, właśnie - byłabym zapomniała - przecież zrobiłam sobie na Walentynki całkiem specjalny make-up. Wprawdzie dopiero późnym popołudniem;) No i pstryknęłam mu kilka fotek:D

Najpierw wyglądało to jakby narobił mi na oko ptak... a to tylko punktowo nałożona baza z białej kredki:)


Moje oko bez makijażu jest smutne i oklapnięte oraz mało wyraziste, mimo dość ciemnej oprawy. Tak ma fason, no. A z tą bielą to już w ogóle kosmos o_0 ;) 


O, zaraz zaraz, jakby coś się zaczyna dziać! Inglot 117. 


I kontur z czerni - cukierkowe kolory lubię łamać czymś ciemnym. 


Roztarcie górnej granicy szampańskim złotem (złoto kocha turkus!).Rozcieram granice między opalizującym Inglotem a smolistym Sleekiem...


Czarnym cieniem rysuje całkiem brawurową kreskę dostosowaną jednak do mojego kształtu oka. Kreska łączy też górną i dolna powiekę. 


Na dolnej kresce przenika się mocniejsze złoto, turkus oraz czerń w zewnętrznym kąciku. Dolna granica tej kreski tez obwiedziona jest cieniuteńką czarną linią. A wywinięcie kreski, zwane popularnie jaskółką zaakcentowałam wspaniała kredką w kolorze neonowego, ciepłego błękitu. A na środek górnej powieki mgiełka złotego pyłku... 


No, poszalałam - zaraz wychodzę w miasto:D


Usta nudziakowe. Catrice 010 - klasyk. (brodę musiałam uciąć bo wyszła pierońsko długaśna;))


I jeszcze kilka ujęć:) Ta kolorystyka jest zupełnie niewalentynkowa, prawda? 

Tak, ta historia skończyła się happy endem:) Kwiatki są. Co ciekawe, tego dnia dostałam też jeszcze jedną walentynkę - cynamon:))) 

Jak Wam się podoba? 

pozdrawiam
Marta 


6 komentarzy: