środa, 10 kwietnia 2013

Błyskawiczny konkurs dla krakowianek i wszelakich osobników szwendających się DZISIAJ (11.04) po Krakowie...

Zapraszam na kolejny konkurs. Tym razem do wygrania jest bon do Empiku na 50 zł. Można go zrealizować w dowolnym salonie Empik lub online. Wygląda tak:


Generalnie konkurs jest dla osób "lubiących" mój Fan Page, ale jeśli nie jesteś zainteresowana tematyka gier miejskich, to opcjonalnie możesz zaobserwować ten blog;)

Zasady są następujące:

W dniu jutrzejszym realizujemy dla naszego klienta grę miejską na Starym Mieście w Krakowie (dla młodzieży). Lokacje z postaciami będą aktywne w przedziale mniej więcej między 14.30 a 16.30. Oto ich lokalizacje: 1) Dorożkarz - Rynek Główny - Linia AB 2) Rycerz - okolice Barbakanu 3) Pielgrzym - chodzi w kółko na trasie Pasaż Bielaka, Rynek Główny, Sienna, Stolarska 4) Dama Dworu - dziedziniec Collegium Maius lub okolice Collegium Maius 5) Mnich - Plac św. Ducha. Zadanie konkursowe: zrób jak najciekawsze zdjęcie wybranej przez siebie lokacji interaktywnej i udostępnij na naszym Fan Page. Jeden uczestnik może udostępnić jedno zdjęcie. Wybierzemy najciekawsze z nich;))) Zapraszamy do lajkowania naszej strony i zabawy:) Na Wasze fotki czekamy do piątku włącznie.

A co do Empiku - wyobraźcie sobie, że wczoraj wybrałam się tam po książkę, a że jej nie było - wróciłam z kolczykami (tak tak, w Empiku są standy z biżu;)) Jak Wam się podobają girlandy z miśków? Nie jestem na nie za młoda?;Ppozdrawiam:)
Marta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz